[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1629706237793{margin-bottom: 0px !important;}”]A nyárzáró piknikre augusztus 21-én került sor, ahol az utolsó forró napsugarakat kihasználva a nyárfa alatt búcsúztattuk el az idei nyarat!
Ezen a napon jó sokan összegyűltünk. Az ismerős arcok mellett nagyon sok új vendég jött el hozzánk, hogy megtapasztalják a Tóthék életérzést.
A gyerekek – Erős Beátának hála – a személyiségüket leginkább kifejező arcfestésben szaladgáltak a Síkhegyen, de azért a felnőtt vendégsereg is beállt a sorba egy díszes tetoválásért.
A zenét Márkus Liza és Gonda László duója szolgáltatta. Liza éteri hangja és László zongoradallamai csupa boldogsággal és varázslattal töltötték be a teret. Már másodszor jártak nálunk, de még biztosan sokszor visszatérnek.
Minden piknikre valami meglepetéssel készülünk, így ez most sem volt másként. Ezúttal Sarusi-Kis Sándor tartott csillagászati bemutatót, így napnyugta után a kristálytiszta égbolt csillagképeit ismerhették meg a vendégeink.
Remek zárása volt ez ennek a csodálatos napnak!
Köszönjük, hogy újra ennyien eljöttetek!
Tóthék[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”10117,10123,10126,10129,10132,10135,10138,10141,10144,10147,10150,10153,10156,10159,10162,10165,10168,10171,10174,10177,10180,10183″ img_size=”full”][vc_column_text css=”.vc_custom_1629709529865{margin-bottom: 0px !important;}”]Fotók: Kakuk Dániel[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]