Június 10. és 17. között 34 borászat nevezett a XXV. Egri Borvidéki Borversenyre összesen 195 mintával.
A borversenyt idén is a Hotel Villa Völgyben rendezték meg június 24-én, ahol 6 bizottság pontozta a borokat különböző kategóriák szerint.
Az Egri Bikavér 2018 és a Leányka 2020 is aranyérmet szerzett ezen a megmérettetésen.
Nagyon büszkék vagyunk!