[vc_row][vc_column][vc_column_text]Június 19-én, megtartottuk az idei első Tóthék eseményünket, a Szent Iván-éji piknikünket.
Izgatottan vártuk milyen lesz az első találkozás, hiszen olyan rég gyűltünk már össze így együtt a Síkhegyen. Folyamatosan a terület csinosítgatásán dolgoztunk és azon ötleteltünk mivel is tehetnénk még szebbé, jobbá a helyszínt.
17 órától érkeztek a vendégek. Gyalog, kerékpárral, autóval, busszal, de volt aki lóháton jött!
Az idei borainkkal és különleges, síkhegyi vörös borokkal készültünk, míg az ételeket Marsi Zsolt és csapata biztosította.
Idén először egy borkoktél is felkerült a repertoárunkba, méghozzá Leánykánkat kínáltunk jéggel, citrommal és naranccsal. A gyümölcsök frissessége, savanykás, édes íze remekül passzolt a borhoz, hamar a vendégek kedvencévé vált a nyári estén.
A Síkhegy a legszebb oldalát mutatta, a nap sugarai teljes pompájukban láttatták velünk a szőlők virágzását és kellemes virágillat lengte be az egész helyszínt.
A hagyományos máglyagyújtás mindenkit megbabonázott, a tűzugrás sem maradhatott el. Naplemente után pedig a tűzzsonglőrök elképesztő műsora tette fel a koronát az estére.
Igazi varázslat volt ez a nap, így szeretnénk ebből egy vérbeli tradíciót kovácsolni. Minden évben megünnepeljük Szent Iván éjszakáját és együtt leszünk a tűz körül ezen a mágikus estén![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”9358,9361,9364,9367,9370,9373,9376,9379,9382,9388,9391,9394,9397,9400″ img_size=”full”][vc_column_text css=”.vc_custom_1624272194736{margin-bottom: 0px !important;}”]
Fotók: www.kakukdaniel.com
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]